DVD Filmy
Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce

Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce Diskuse: Co na film říkáte?

Zanedlouho budou Vánoce! Jahůdka musí obstarat svým kamarádům dárky. Vydá se se Zázvorkou do Země překvapení, aby sehnaly dárky pro Jabloňku, Oranžovku a Andělku. Po mnoha dobrodružstvích zjistí, superstar, že nejkrásnější dárek je opravdové přátelství. 75 minut.


DVD filmy - Bořek stavitel | Béďa zachraňuje Zúčtování (2003) Zavaleni (2003) Tři (2005) Dohazovač (2006) 3 DVD X-Men 1 / 2 / 3 Komici Sex, lži a video Bořek stavitel | Bořek z Buffala 3 DVD Big Lebowski / Barton Fink / Záskok

Diskuse o DVD filmu Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce

Co byste k filmu Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

denisa (11)27.02.2010 12:46
hruza jenom pro deti strasni faktjoo

Nora Salinas. (18)23.02.2010 18:21
Ahoj Máš velmy pekné pohádky čau Nore Salinas.DVD film Jahůdka 2 Jahůdčiny vánoce | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.