DVD Filmy
Jak Jsem Vyhrál Válku - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jak Jsem Vyhrál Válku

Jak Jsem Vyhrál Válku Původní název: How I won the War
Hrají: John Lennon, Michael Crawford, Roy Kinnear
Režie: Richard Lester
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU - natočeno podle slavného humoristického románu Patricka Ryana. Poručíku Goodbodymu (Michael Crawford) schází zkušenost, ale zoufale se to snaží dohnat nadšením. A když má podle rozkazu postavithřiště na kriket v pustině severní Afriky - 100 mil za nepřátelskými liniemi - je předurčen k úspěchu ... i kdyby jeho muži měli přijít o život! Opuštěn nadřízenými, zrazen podřízenými a nakonec zajatý nacisty, stále je plný nezdolného optimismu a naděje na vítězství! Skvělá parodie na bláznivost války. JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU, film režírovaný se skutečnou brilancí, , zesměšňuje každé klišé populárních válečných snímků. V hlavních rolích uvidíte Michaela Crawforda a legendárního Johna Lennona.
DVD filmy - Ishtar Instinkt Lovce Insomnie Igby Identita Chilli, Sex a Samba Charlieho Andílci Hvězdná Pěchota Hvězdná Pěchota 2 Hřích

Diskuse o DVD filmu Jak Jsem Vyhrál Válku

Co byste k filmu Jak Jsem Vyhrál Válku řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Vasek (48)20.12.2010 07:59
muj nazor je jednoduchy, kniha je naprosto uzasna, ctu ji kazdorocne ;-), u filmu jsem byl rozpacity, proste to neni ono.

Radovan (35)14.05.2010 10:01
Knížka je naprosto vynikající. Film mne narozdíl od skvělé četby moc neuchvátil. Polemizoval bych i s tvrzením, že se věrně
drží předlohy. To co Mr. Patrick Ryan zvládal
s lehkostí, to ve filmu jakoby drhne a satira na nesmyslné válečné dění se mění v "kameňákovskou" komedii.

Jarmila (31)11.12.2009 09:53
Četla jsem knihu, podle které je film natočený a ta je úžasná, už dlouho jsem se u knížky tak nezasmála. Film jsem viděla jen po kouscích na you tube a to v angličtině, ale podle mého názoru je velice dobře udělaný a navíc velice věrný knize. Nejlepší je obojí, přečíst knížku a pak se podívat na film, obojí stojí za to.

seznamka


DVD film Jak Jsem Vyhrál Válku | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti