DVD Filmy
Jak Se Budí Princezny - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jak Se Budí Princezny

Jak Se Budí Princezny Hrají: Jiří Sovák, Milena Dvorská, Marie Horáková, Vladimír Menšík
Žánr: Dětský/Hraný příběh
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Jak Se Budí Princezny

Scénář filmu Jak se budí princezny vznikl na motivy známé pohádky o Šípkové Růžence, je však proti klasické předloze poněkud pozměněna. Míso sudiček předpovídá Růžence zlý osud závistivá teta Melánie, , také království neusne na celých sto le. Vlastní pohádkový příběh však zůstal zachován - láska a stečnost prince Jaroslava z Půlnočního království pomohou zlomit kouzlo a probudit princeznui Růžové království k novému životu.


internetový obchod

DVD filmy - Sestřičky Méďové 2. Kurýr 2 Hrubeš a Mareš Jsou Kamarádi Do Deště Štvanec Klub Hrůzy Dvanáct Do Tuctu 2 Restart Dlouhý Víkend Zulu

Diskuse o DVD filmu Jak Se Budí Princezny

Co byste k filmu Jak Se Budí Princezny řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

12.03.2010 21:16
video pohádka jak se budí princezny

J. Štěrba (18)14.12.2008 23:43
Nejlepší pohádka co jsem viděl.Nejlepší scénka je souboj s medvědem,kde Menšík se musel přestrojit a ukázat se jak to umí být medvědem.

míša (11)04.08.2008 11:57
tato pohádka je nejlepší kerou jsem kdy videla akorát je škoda že nejde spustit

29.01.2008 15:20
Senzační vtipná pohádka s dobrým hereckým obsazením

M. Vlček (39)01.10.2006 21:25
Je to jedna z krásných pohádek své doby která stále oslovuje mladší a mladší generaci a myslím že bude stále patřit ke zlatému fondu českých hraných pohádek..

seznamka


DVD film Jak Se Budí Princezny | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti