DVD Filmy
Jako Bratři - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jako Bratři

Jako Bratři Původní název: Brothers
Hrají: Morris Chestnut, Shemar Moore, Bill Bellamy, D.L. Hughley
Režie: Gary Hardwick
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

JAKO BRATŘI. Není nad správnou ženskou, která udělá z bráchy chlapa! Jsou šarmatní, úspěšní a atraktivní. Mezi úspěchy v kariéře, basketballem a barovými pulty si čtveřice dlouholetých přátel užívá života a lásky plnými doušky. Když však jeden z nich oznámí, že se bude ženit, projde jejich přátelství velkou zkouškou a změní všechny jejich dosavadní zvyky navždy. Film JAKO BRATŘI přináší povedený příběh čtyř Američanů, kteří poznávají lásku, sex, přátelství a dvě "nejstrašnější" životní zkušenosti - poctivost a závazky. Po létech "hraní" se čtyřem přátelům stalo něco, , co se jim zdálo nemožné ... vyrostli.
DVD filmy - Jak Vytvořit Lidskou Bytost Jak Si Vzít Milionáře Jak Jsem Vyhrál Válku Ishtar Instinkt Lovce Insomnie Igby Identita Chilli, Sex a Samba Charlieho Andílci

Diskuse o DVD filmu Jako Bratři

Co byste k filmu Jako Bratři řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Jako Bratři | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti