DVD Filmy
Jako Mike - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jako Mike

Jako Mike Původní název: Like Mike
Hrají: Morris Chestnut, Jonathan Lipnicki, Jesse Plemons, Brenda Song, Lil Bow Wow
Režie: John Schultz
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Sirotek Calvin žije jen svým snem. Díky páru kouzelných tenisek se chce stát profesionálním atletem. Brzy po té, co si obuje většího snu ... mít skutečnou rodinu.záhadné boty, z něj opravdu skvělá sportovní kondice udělá hvězdu týmu. Jedno vítězství už má Calvin v kapse, ale malá superstar touží po splnění daleko většího snu ... mít skutečnou rodinu. Nejprve ale musí se svými kamarády porazit ředitele Bittlemana, který chce překazit Calvinovu kariéru a zachovat si naději, že by někdy mohl být adoptován. U filmu JAKO MIKE se budete smát po celou dobu! Čeká Vás legrace a povedené skopičiny! Rapová hvězda Lil Bow Wow poprvé ve filmu, který "jistě zahřeje vaše srdce". (Los Angeles Times).


DVD filmy - Candyman Dáma Ze šanghaje Vražda na Presidiu Doba Ledová 2 Disk Olympiáda 3 disky Pohádky Z mechu A kapradí 3 Mach A šebestová K tabuli Mach A šebestová Kameňák 1 Divadlo J.Cimrmana 8 - Blaník

Diskuse o DVD filmu Jako Mike

Co byste k filmu Jako Mike řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

janiska (12)04.04.2008 19:08
fakt suprískovej filmik very good

Ondřej (10)19.08.2007 19:38
Je to good film ale největší CooL filmu je že tam hraje rapová hvězda LIL BOW WOW.I kdybi tam hrál někdo jinej furt nejlepší film co sem kdy viděl.:)

seznamka

DVD film Jako Mike
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.