DVD Filmy
Jako Mike 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jako Mike 2

Jako Mike 2 Původní název: Like Mike 2: Streetball
Hrají: Michael Beach, Kel Mitchell, Jascha Washington
Režie: David Nelson
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Připravte se znovu na spoustu legrace a napínavých scén, protože kouzlo je zpátky. A navíc v úplně nové hře! V zábavném pokračování úspěšného filmu Jako Mike se tentokrát proslulé kecky dostanou do nedočkavých rukou jednoho prťavého smolaře, který touží po úspěchu a slávě! Zarytý sportovní fanoušek Jerome Jenkins Junior (pro přátele „Triple-J“) se na místních spor tovištích netěší velké popularitě. Je totiž příliš mladý, příliš pomalý a co je nejhorší - je příliš malý. Ale štěstí se k němu obrací čelem ve chvíli, kdy nalezne pár kouzelných otlučených bílých bot s iniciály „M.J.“. Ten, kdo si je nazuje, v nich dokáže předvádět neuvěřitelné sportovní výkony a rázem se všude stane středem pozornosti!


DVD filmy - Nauka o snech FilmX Lásky mezi kapkami deště O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Rolwaling Prolínání světů Úplně Mimo Tom Sawyer Smím prosit Svěrací kazajka FilmX Myšák Stuart Little

Diskuse o DVD filmu Jako Mike 2

Co byste k filmu Jako Mike 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

22.11.2008 10:56
nejlepsi film ktere sem kdy videl :-)

KOVÁČOVÁ (13)12.08.2008 15:44
Je to dobrej film mám ho ráda.koukám se naněj 3roky.DVD film Jako Mike 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.