DVD Filmy
Jako Pavouk - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jako Pavouk

Jako Pavouk Původní název: Along came a spider
Hrají: Morgan Freeman, Monica Potter, Michael Wincott a Penelope Ann Miller
Režie: Lee Tamahori
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Morgan Freeman znovu v roli detektiva Alexe Croose. Tento fascinující thriller nabírá nečekané obrátky. Po otřesné smrti své kolegyně odejde detektiv Alex na zasloužený odpočinek. Ale když geniální zločinec unese senátorovu malou dceru, je vtažen zpět do akce. Společně s agentkou tajné služby přidělenou na ochranu unesené dívky, sleduje klikatou stopu důkazů, které ho přivedou k ohromujícímu objevu... Čas ubíhá a Alex se vrhá do spletité pavučiny nebezpečí a podvodů, , aby šílence zastavil a zachránil život nevinné oběti.
DVD filmy - Jade Incident Hranice Zlomu Fantom Dvojí Obvinění Coach Carter Bláznivá Střela 1 Bohem Zapomenuté Děti Tenkrát V Americe Se Tango a Cash

Diskuse o DVD filmu Jako Pavouk

Co byste k filmu Jako Pavouk řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Jako Pavouk | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti