DVD Filmy
Jako Za Starých časů - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jako Za Starých časů

Jako Za Starých časů Původní název: Seems like old times
Hrají: Charles Grodin, Chevy Chase, Goldie Hawn
Režie: Jay Sandrich
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Goldie Hawn a Chevy Chase znovu spolu v rozpustilé romantické komedii JAKO ZA STARÝCH ČASů.. Nick je spisovatel, kterého unesou dva zločinci a donutí ho vykrást banku. Zákonem stíhaný Nick nemá na koho se obrátit kromě své ex-manželky Glendy. Glenda jako pravá milovnice všech zatoulaných (její dům je plný psů a kuchyň je přecpaná ilegálními přistěhovalci), pouští Nicka přes svůj práh a jediný vážný problém spočívá v tom, , že Nick nesmí přijít na oči jejímu novému manželovi ... ten je totiž místním právním zástupcem! Svižná zábava a kce z pera Neil Simona.




DVD filmy - Jako Vejce Vejci Jako Bratři Jak Vytvořit Lidskou Bytost Jak Si Vzít Milionáře Jak Jsem Vyhrál Válku Ishtar Instinkt Lovce Insomnie Igby Identita

Diskuse o DVD filmu Jako Za Starých časů

Co byste k filmu Jako Za Starých časů řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka






DVD film Jako Za Starých časů | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti