DVD Filmy
Jason a Argonauti - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jason a Argonauti

Jason a Argonauti Původní název: Jason and Argonauts
Hrají: Todd Armstrong, Nancy Kovack, Gary Raymond, Laurence Naismith
Režie: Don Chaffey
Žánr: Sci-fi/fantastický
Diskuse: Co na film říkáte?

JASON A ARGONAUTI. Epický příběh plný dobrodružství a fantazie. Legendární řecký hrdina a námořník JASON se vrátil po dvacetileté cestě do království Thessaly a uplatňuje právoplatný nárok na trůn. Nejdřív ale musí splnit těžký úkol - najít kouzelné Zlaté Rouno. A tak vybere posádku a s pomocí bohyně Hery se vydává se svými společníky na cestu za Zlatým Rounem. JASON a jeho posádka musí překonávat neuvěřitelné překážky včetně bronzového obra, , jedovaté Hydry - obrovské zvíře s hlavami sedmi hadů - a boj s armádou koster. Podaří se JASONOVI získat Zlaté Rouno a usednout na trůn?
DVD filmy - Jako Za Starých časů Jako Vejce Vejci Jako Bratři Jak Vytvořit Lidskou Bytost Jak Si Vzít Milionáře Jak Jsem Vyhrál Válku Ishtar Instinkt Lovce Insomnie Igby

Diskuse o DVD filmu Jason a Argonauti

Co byste k filmu Jason a Argonauti řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Jaroslav Pinc (55)12.07.2010 21:46
Film jsem neviděl ale ať si udělá názor každý sám

Jaroslav Pinc (55)12.07.2010 21:45
Já myslím že ano 4.7. 2010 na ČTII bylo zřetelně řečeno že báj není vymyšlená

seznamka


DVD film Jason a Argonauti | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti