DVD Filmy
JCVD - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

JCVD

JCVD Původní název: JCVD
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: JCVD
Diskuse: Co na film říkáte?

Na pomezí skutečnosti a fikce sledujeme Jean-Clauda Van Dama v příběhu o pádu hvězdy, jíž minulost odpírá právo na normální život. Vyčerpán soudním řízením i filmovými manažery a producenty, kteří jej poslední roky jen okrádají, se vrací do rodné Belgie. Nejraději by si lehl do prvního hotelu a prospal několik dní a nocí, ale v Bruselu stále platí za hvězdu, a tak ho každou chvíli někdo zastaví a chce se s ním dát do řeči nebo aspoň vyfotografovat. Jean-Claude navíc musí do dnešního poledne uhradit honorář svému právníkovi, jenže kreditní karta je prázdná. Chvíli poté, co Jean-Claude vejde do dveří místní pošty, , ozve se výstřel. Mohla by se snad hollywoodská akční hvězda pokusit v nějakém zkratu vyloupit poštu?
DVD filmy - O kapitalismu s láskou Astronautova žena Stínu neutečeš Monty Python: Copak je to za Mesiáše... 3 DVD Krimi s Rudolfem Hrušínským Jak jsem poznal vaši matku 1. série | 1. Nebeská Monstra Fantastický pan Lišák Válka gangů V hlavní roli já

Diskuse o DVD filmu JCVD

Co byste k filmu JCVD řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film JCVD | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti