DVD Filmy
Je To I Můj život - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Je To I Můj život

Je To I Můj život Původní název: My Sister´s Keeper
Hrají: Cameron Diaz, Abigail Breslin
Režie: Nick Cassavetes
Diskuse: Co na film říkáte?

Co drží rodinu pohromadě? Nick Cassavetes, režisér Zápisníku jedné lásky a Johna Q., v tomto filmu o milující rodině, zkoušené – a semknuté nemocí dítěte, znovu dokazuje, s jakou jistotou umí zacházet s příběhy o hloubce lidských emocí. Cameron Diaz, Abigail Breslin, Alec Baldwin a další členové výjimečného hereckého obsazení s velkým citem oživují příběh jedenáctileté Anny Fitzgerald, která má být dárcem pro svou nemocnou sestru, ale nakonec se začne domáhat práva rozhodovat o vlastním těle. Tento akt svobodné vůle možná Fitzgeraldovi rozdělí – anebo se stane prvním krokem k vítěznému pochopení oddanosti, superstar, důstojnosti a významu rodiny.


internetový obchod

DVD filmy - Bořek stavitel | Béďa zachraňuje Zúčtování (2003) Zavaleni (2003) Tři (2005) Dohazovač (2006) 3 DVD X-Men 1 / 2 / 3 Země ztracených Komici Sex, lži a video Bořek stavitel | Bořek z Buffala

Diskuse o DVD filmu Je To I Můj život

Co byste k filmu Je To I Můj život řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

petra (29)27.03.2010 14:17
moc krásný film - doporučuji

L (28)10.03.2010 09:16
Filmů kde je nemocné dítě trpící rakovinou nebo jinou nemocí bylo natočených spoustu, ale tenhle je vyjímečný, nejsmutnější co jsem kdy viděla, ale přitom musím napsat krásný...je natočený s úžasným citem na dané téma a přitom ukazuje syrovost nemoci a celý její průběh.

E (22)07.03.2010 19:29
Souhlasím...krásný film...I já brečela od půlky..

M (17)03.03.2010 08:44
Nejkrásnější film....brečela sem od půlkyDVD film Je To I Můj život | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.