DVD Filmy
Jmenuje se Robert - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jmenuje se Robert

Jmenuje se Robert Původní název: Yego zvali Robert
Diskuse: Co na film říkáte?

Co všechno se může stát, když jeden ambiciózní vědec sestrojí robota k obrazu svému o tom vypráví ruská sci-fi z roku 1967, která dodnes patří mezi raritní vědecko-fantastická filmová díla. Mladý vědec, šéf experimentální ruské laboratoře, se pokusí překonat lidské hranice a na zakázku zkonstruuje umělého člověka. Robot jménem Robert funguje na biochemických základech a na první pohled není k rozeznání od ostatních lidí. V rámci dokončení experimentu je Robert vyslán okusit normální život. To ale ještě nikdo netuší, co může s uměle vytvořenými tkáněmi a nervy udělat setkání s okolním světem, plným emocí, zloby, ale také lásky.

Jego zvali Robert, SSSRHrají: Oleg Striženov, Marianna Vertinskaja, Vladimir Pobol, Michail Pugovkin, Nina Mamajeva.
Scénář: Lev Kuklin, Jurij Princev.
Režie: Ilja Olšvanger

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 16:9
Zvuk:český DD 2.0, , ruský DD 2.0
Stopáž: 80 minut
Titulky:české
SSSR 1967
DVD filmy - Zajtra bude neskoro Vlčie diery Let číslo 713 Kapitán Dabač Dvě ďábelské oči Deň, ktorý neumrie Choď a nelúč sa 3 DVD Zemřít mladý / Dvojí hra / Soukromá válka pana Wilsona Pošťák Pat | 2 - A stroj na zmrzlinu Social Network, The - Sociální síť

Diskuse o DVD filmu Jmenuje se Robert

Co byste k filmu Jmenuje se Robert řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Jmenuje se Robert | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti