DVD Filmy
Johnny English - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Johnny English

Johnny English Původní název: Johnny English
Hrají: Rowan Atkinson, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller, Greg Wise, Steve Nicolson
Režie: Peter Howitt
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Rowan Atkinson (Prázdniny pana Beana)jako Johnny English, jediný zbývající britský agent, je současně i poslední nadějí Británie! Se svým pomocníkem Boughem (Ben Miller - Princ a já) vyšetřuje záhadnou krádež britských korunovačních klenotů. Podezřelými jsou Francouz Pascal Sauvage (John Malkovich - Eragon), tajemný podnikatel, a svůdná Lorna Campbell (Natalie Imbruglia). Johnny musí za každou cenu odhalit pravdu, aniž by poškodil národní hrdost...nebo svého Aston Martina!


DVD filmy - Vinci Bondovy dívky jsou věčné Šťastné a veselé FilmX Sokyně Vražda V Mém Domě Absurdistán Stopy Krve Parfém : Příběh vraha FilmX Hurá do basy Kupředu levá, kupředu pravá

Diskuse o DVD filmu Johnny English

Co byste k filmu Johnny English řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Soni (18)10.01.2008 17:39
Suppér!!! :-) Sranda

Karolina (12)29.12.2007 20:22
Nejlepsi je zacatek filmu

Petr škrabal (9)29.12.2007 20:16
je že dobře hraje filmy .

seznamka

DVD film Johnny English
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.