DVD Filmy
Jupiter vychází - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Jupiter vychází

Jupiter vychází Původní název: Jupiter Ascending
Režie: Andy Wachowski, Lana Wachowski
Žánr: Sci-Fi
Diskuse: Co na film říkáte?

Jupiter Jones (Kunis) přišla na svět pod noční oblohou a hvězdná znamení jí tenkrát předpověděla osud hrdinky. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do drsné reality uklízečky toalet a nekonečné série neúspěchů. Jenže pak se na Zemi objeví geneticky upravený bývalý armádní lovec Caine (Tatum) a pustí se do jejího sledování. Dávné proroctví se začne pomalu naplňovat – díky své genetické výbavě je Jupiter předurčena převzít neobvyklé dědictví, , které by mohlo ovlivnit rovnováhu v celém vesmíru.


internetový obchod

DVD filmy - 96 hodin: Trilogie 3DVD - futurepak 96 hodin: Zúčtování Pocahontas - Edice Disney klasické pohádky 18. Lví král - Edice Disney klasické pohádky 17. Petr Pan S.E.- Edice Disney klasické pohádky 7. Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství - Edice Disney klasické pohádky 12. Bambi DE - Edice Disney klasické pohádky 4. Dumbo - Edice Disney klasické pohádky 3. Pinocchio (1940) - Edice Disney klasické pohádky 2.

Diskuse o DVD filmu Jupiter vychází

Co byste k filmu Jupiter vychází řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Jupiter vychází | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti