DVD Filmy
Kamarádova holka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kamarádova holka

Kamarádova holka Původní název: My Best Friend`s Girl
Hrají: Kate Hudson, Dane Cook
Režie: Howard Deutch
Žánr: Komedie
FilmyX.cz záznam: Kamarádova holka
Diskuse: Co na film říkáte?

Úspěšná právnička Alexis (Kate Hudson) začíná Kamarádovu holku ukončením vztahu s přehnaně horlivým Dustinem (Jason Biggs) a rozhodnutím začít si pořádně užívat svobodného života. Už nechce být ta spořádaná, ale chce randit s různými chlapíky bez emocí a výčitek svědomí. Dustin je ovšem do Alexis beznadějně zamilovaný a je ochotný udělat vše pro to, aby se k němu Alexis vrátila. A tak si najme kamaráda Tanka (Dane Cook) , aby ukázal dívce jeho snů všechny své nejhorší stránky a vrátil ji zpět do Dustinovi náruče. Alexis se svou touhou po nezávislých flirtech není typickým obrazem romantické hrdinky a ač se snaží ze všech sil, , nepodaří se jí se do Tanka nezamilovat.
DVD filmy - Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám Flipper a Lopaka 3 Nils Holgersson Dobrodružná cesta malého chlapce Pokojný bojovník Vy nám taky, šéfe! Glastonbury /film/ 12 podmínek k dědictví Lovci Pokladů: Národní Poklad Největší války I. 20.století Vyzvednutí titaniku

Diskuse o DVD filmu Kamarádova holka

Co byste k filmu Kamarádova holka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

JSTE VOLUVÉ02.07.2009 07:48
Sakra video ne!

seznamka


DVD film Kamarádova holka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti