DVD Filmy
Karcoolka - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Karcoolka

Karcoolka Původní název: Hoodwinked
Hrají: V českém znění: Jana Mařasová, Jan Přeučil, Pavel Rímský, Zdeněk Junák, Jana Drbohlavová
Režie: Cory Edwards, Todd Edwards
Žánr: Animovaný
FilmyX.cz záznam: Karcoolka
Diskuse: Co na film říkáte?

Žila byla jedna holčička, a ta ze všeho nejraději nosila červený čepeček... Poznáváte?V Edwardsově bláznivé shrekovské interpretaci klasické pohádky o Červené Karkulce však tím, že vlk sežere Karcoolku, teprve všechno začíná. Na scénu nastupuje žabák - detektiv, jenž se snaží vypátrat, co se tady vlastně stalo. Došlo přece k násilnému vniknutí do cizího objektu se záměrem sežrání osoby a k užívání sekery bez platného zbrojního průkazu! Žabák stojí před nelehkým úkolem zodpovědět otázky, , jež se v průběhu vyšetřování vynořují: co to měla Karcoolka ve svém košíčku? A proč se vlk vloupal do babiččina domku - je opravdu on tím zloduchem?
DVD filmy - Vltava V Obrazech 9. A Zase Ta Lucie Na Kolejích čeká Vrah Smrt černého Krále Jak Přicházejí Sny Matador Dr.dolittle 3 Oliheň a Velryba Posedlá Démonem Detonator

Diskuse o DVD filmu Karcoolka

Co byste k filmu Karcoolka řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

petr (10)02.04.2010 20:46
no já hoje neviděl.

ŘČZZ (9)23.05.2008 14:36
Výborný film i písně

Johana (10)01.03.2008 17:56
je to přímo super,málo co je lepší

Adéla (18)27.09.2006 14:31
Moc dobrý film hodně zabávy

seznamka


DVD film Karcoolka | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti