DVD Filmy
Když propukne peklo - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Když propukne peklo

Když propukne peklo Původní název: Open Fire
Diskuse: Co na film říkáte?

Brutální gang se chce zmocnit chemické továrny. Na své cestě se nezastaví před ničím. Jen jeden muž to může překazit Tím je bývalý agent FBI Alec McNeil (JEFF WINCOTT MISE SPRAVEDLNOSTI, PROFIL VRAHA, ŠTVANEC). Vrátit do služby ho přinutí až událost, přímo spjatá sjeho rodinou. Skupina teroristů, vedená cynickým Krugerem (PATRICK KILPATRICK), totiž mezi své rukojmí zařadí také Alecova otce. A souboj špičkového agenta sbezcitnými vrahy může začít naplňovat název filmu Když propukne peklo.

Open Fire, USA
Hrají: Jeff Wincott, Patrick Kilpatrick, Mimi Craven, Lee de Broux, Kurt Bryant, Christopher Kriesa, Leo Lee, Diane Robin.
Scénář: Thomas Ritz.
Režie: Kurt Anderson

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.33:1 (4:3)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 89 minut
Titulky:české
USA 1995
DVD filmy - Bratři zločinu Tank Válečná kořist Bitva na Baltu Stopy na Sitne Zloději myslí Had a duha: Smrtící voodoo Jack Rozparovač Mise spravedlnosti 3 Človek na moste

Diskuse o DVD filmu Když propukne peklo

Co byste k filmu Když propukne peklo řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Když propukne peklo | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti