DVD Filmy
Kerberos - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kerberos

Kerberos Původní název: Cerberus
Hrají: Greg Evigan, Sebastian Spence
Žánr: Sci-fi/fantastický
Diskuse: Co na film říkáte?

Strážce pekla Hluboko v srci Rumunska je ukryt poklad nedozírné ceny. Již od do Svatí říše římské tam leží legendární Marsův meč, se kterým lze jedinám máchnutím ovládnou svět. Stejně dlouho se traduje, že jeho bezpeční střeží krutá tříhlavá příšera Kerberos. Tu se ale teď chystá probudit teroristická skupina v čele s Kul Jae Sungem a jeho americkým kumpánem Marcusem Cutterem, kteří v meči vidí šanci, jak si pomanit celou planetu. Dokáže tajný agent CIA Jack Adams společně s odbornicí na antickou výzbroj, půvabnou Samantou Gaines teroristy přemoci, vrátit meč zpět na původní místo a umlčet tak příšeru dřív, , než všechno zničí?
DVD filmy - Děti Z Ostrova Pokladů Den D Stopař Anakonda:honba Za Krvavou Orchidejí Kdo Je Cletis Tout? Johanka Z Arku Job Jeepers Creepers 2 Jakub Lhář Charlieho Andílci : Na Plný Pecky

Diskuse o DVD filmu Kerberos

Co byste k filmu Kerberos řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Kerberos | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti