DVD Filmy
Kladivo Na čarodejnice - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kladivo Na čarodejnice

Kladivo Na čarodejnice Původní název: Kladivo na čarodějnice
Hrají: Miriam Kantorková, Josef Kemr, Lola Skrbková, Jiří Srnka, Vladimír Šmeral, Jiřina Štěpničková, Soňa Valentová
Režie: Otakar Vávra
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

KLADIVO NA ČARODĚJNICE - drama ze sedmnáctého století. Do města Šumperka je povolán inkvizitor, aby vyšetřil přestupek jedné žebračky. Zkonstruuje proces, jehož metody zaručují doznání všech obžalovaných. Proti spořádaným a ušlechtilým občanům města se náhle vynoří moc, , která pode rouškou očišťování kraje od ČARODĚJNIC obětuje desítky nevinných lidí a ničíc své odpůrce sleduje pouze vlastní obohacování. (ČB)
DVD filmy - Kopytem Sem Kopytem Tam Silný Kafe Pan Tau Ohrožené Druhy Maso a Krev Priscilla, Královna Pouště Kameňák 3 O Loupežnickém Synku Cipískovi O Loupežníku Rumcajsovi 3 O Loupežníku Rumcajsovi 2

Diskuse o DVD filmu Kladivo Na čarodejnice

Co byste k filmu Kladivo Na čarodejnice řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

erica (19)24.06.2008 01:48
podle mého názoru tento film poukazuje na věci které se skutečně děly,ale inkvizice takto vlastně šla proti spiritistickému hnutí a okultním vědám ,toto musíme vždy brát s tím do souvislosti

martina (19)15.02.2008 17:27
je zajímavé co se všechno mohlo v té době, a znechucující je, že jsem četla že inkvizitor, který prováděl ty hrůzné věcy těm nebožačkám, zemřel asi v 80ti letech POKLIDNĚ ve svém sídle..jinak film byl opravdu nádherný, moc mě zaujal..a taky jsem moc rádá že je to všechno za náma a že jsem se narodila do téhle doby...moc se mi líbíl:)

11.12.2007 19:07
tento film by mali davat na cirkevne svatky aby videli co su zac cetla jsem aj knihu inkvizice no hnus klamstva okradani smilneni fuj duvod proc neverit zadnim nabozenstvam

katka (32)29.08.2007 11:14
na svoji dobu velmi naturalisticky natočeno.Je s podivcem jak autoři dokázali natočit podtext komunistické doby ,kdy docházelo k procesům té doby 50.let.Velmi dobrý film ,že říci mnoho i v této době.

jana (21)15.07.2007 21:44
Velmi dobrý film!Člověk jen bezmocně sleduje a říká si, to snad není možné, že se něco takového dělo..

iva (16)08.06.2007 20:47
Tento film jsem videla trikrat-poprve cely a jinak po castech kdy jsem odbihala.Opravdu me moc zaujalJe velmi deprimujici a smutny.Uprimne nedivala jsem se sama a tim padem jsme se i chvilemi nasmali nekterym scenam,ale udesilo me,ze v podstate jeste nedavno se takto mohlo zachazet s lidmi.Mam tento film spojeny s hezkymi zazitky u bezva podivane,ktera nas vsechny uchvatila.Tleskaam.

seznamka


DVD film Kladivo Na čarodejnice | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti