DVD Filmy
Klíč - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Klíč

Klíč Původní název: Skeleton Key, The
Hrají: Kate Hudson
Žánr: Thriller
FilmyX.cz záznam: Klíč
Diskuse: Co na film říkáte?

Některé dveře by měly zůstat zavřené Autor filmu " Kruh " přináší napínavý a tajemný thriller plnýmrazivých zvratů. Mladá ošetřovatelka Caroline(Kate Hudson) je najata, aby se v ponuré a zašlé zemědělské usedlosti kousek od New Orleans starala o nemocného manžela starší ženy. Neobvyklé a tajnůstkářské chování záhadné dvojice Caroline upoutalo natolik, že za pomoci univerzálního klíče postupně prozkoumává celý dům. Ale smrtící a děsivé tajemství, které se skrývá v podkroví, , mělo raději zůstatnavždy zapomenuto.
DVD filmy - Doom Od Vylodění Po Berlin Pronásledovatelé Kočičí Oko Kvílení Vlkodlaků Zná Jí Jako Svý Boty Titan A.e Ferngully - Poslední Deštný Prales Táta V Sukni Dr. Dolittle 2 - Cz Dabing

Diskuse o DVD filmu Klíč

Co byste k filmu Klíč řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Klíč | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti