DVD Filmy
Kluci jsou zpět - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kluci jsou zpět

Kluci jsou zpět Původní název: Boys are Back
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Kluci jsou zpět
Diskuse: Co na film říkáte?

Dospívání může být dobrodružstvím na celý život. Joe (Clive Owen) pracuje jako sportovní novinář a se svou ženou Katy a malým synem Artiem tvoří očividně harmonickou rodinu. Až do okamžiku, kdy Katy náhle zemře na rakovinu. Film pojednává nejen o tom, jak se oba se ztrátou milované manželky a matky vyrovnávají, , ale i o Joeově vžití se do role samostatného rodiče a přijetí odpovědnosti návratu.
DVD filmy - Vánoční zlo Sssssss Pohádky na dobrou smrt Letecký most Hvězda Afriky Hitlerova SS: Portrét zla Delta Force 3: Vražedná hra Atomové gymnázium 2 Zombie: Začátek Zombie: Ostrov smrti

Diskuse o DVD filmu Kluci jsou zpět

Co byste k filmu Kluci jsou zpět řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Kluci jsou zpět | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti