DVD Filmy
Kluci V Mém životě - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kluci V Mém životě

Kluci V Mém životě Původní název: Riding in Cars with Boys
Hrají: James Woods, Drew Barrymore, Steve Zahn, Adam Garcia
Režie: Penny Marshall
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

Udělala všechno špatně, ale dostala to nejlepší. Okouzlující Beverly (Drew Barrymore) se nemůže dočkat, až dospěje. Těší se, že jí rodiče i okolí bude brát vážně, že vystuduje univertzitu a stane se slavnou spisovatelkou. Zatím je ale v pubertě a nejvíce ze všeho zajímají kluci, večírky a místní fotbalováhvězda ... Úspěšná režisérka Penny Marshall představuje úsměvný příběh dívky, která udělala všechno špatně, , ale získala to nejlepší.
DVD filmy - Kluci Nepláčou Kletba Kermit V Bažině Kdopak To Mluví Iii Kdopak To Mluví Ii Karate Kid 3 Karate Kid 2 K.o. Jsem Agent Jezero Zapomnění

Diskuse o DVD filmu Kluci V Mém životě

Co byste k filmu Kluci V Mém životě řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Kluci V Mém životě | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti