DVD Filmy
Kodex - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kodex

Kodex Původní název: La Mentale/ Code, the
Hrají: Samy Naceri, Edith Scob, Samuel Le Bihan, Clotilde Courau, Marie Guillard
Režie: Manuel Boursinhac
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

KODEX - Je třeba pro to žít. I zemřít. Buď se rozhodneš sám nebo to život udělá za tebe. Bývalý policista se snaží jednat správně, ale pokušení peněz, moci a svody žen jsou příliš velké, zvláště když mu jeho nejlepší přítel slibuje snadnou kořist. Nic nebylo ve světě, kde jsou ruku v ruce násilí a moc, jednodušší. Nekontrolovatelná situace ale nastává ve chvíli, , když se jeho mladší bratr zaplete do drogových záležitostí jiného gangstera. Ve válce gangů se musí muž rozhodnout se všemi hrozivými následky mezi novým a starým životem.
DVD filmy - Kluci V Mém životě Kluci Nepláčou Kletba Kermit V Bažině Kdopak To Mluví Iii Kdopak To Mluví Ii Karate Kid 3 Karate Kid 2 K.o. Jsem Agent

Diskuse o DVD filmu Kodex

Co byste k filmu Kodex řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Kodex | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti