DVD Filmy
Koncert FilmX - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Koncert FilmX

Koncert  FilmX Původní název: Concert
Hrají: Dmitri Nazarov, Aleksey Guskov, Francois Berléand
Režie: Radu Mihaileanu
Diskuse: Co na film říkáte?

Před třiceti lety byl Andrej Sejmonovic Filipov, známý dirigent orchestru Bolšoje, vyhozen ze své pozice, protože se postavil za židovské hudebníky. Ted’ v divadle pouze uklízí. Při vytírání ředitelovy kanceláře se čirou náhodou dozví, že pařížský Chatelet Theater si přeje, aby současný orchestr zahrál v Paříži. Hlavou mu bleskne myšlenka, , kterou se rozhodne uskutečnit. Do Paříže pojede on se svým orchestrem! S přítelem houslistou začnou kontaktovat bývalé kolegy. Jsou ti však schopni po třiceti letech znovu hrát?  Sdílet
DVD filmy - Poslední templář Harém Kouzelné pírko Šmoulové 11 HLAVA-RUCE-SRDCE Chuggington - Veselé vláčky 2 Baaria FilmX Nemrtví Život 1 BBC Neobyčejná zvířata: Kolekce (3 DVD)

Diskuse o DVD filmu Koncert FilmX

Co byste k filmu Koncert FilmX řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Koncert FilmX | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti