DVD Filmy
Korsičtí Bratři - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Korsičtí Bratři

Korsičtí Bratři Původní název: Cheech & Chong´s Nice Dreams
Režie: Thomas Chong
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

KORSIČTÍ BRATŘI - Život na vysoké noze, nikdy nechutnal tak sladce! Povedená dvojice vám nabízí vrchovatou porci svého "speciálně namíchaného" příběhu o velkém balíku peněz a pošetilých snech o nových kytarách, , slunečném ostrově a krásných ženách. Ale samozřejmě všechno nejde podle plánu ...
DVD filmy - Kodex Kluci V Mém životě Kluci Nepláčou Kletba Kermit V Bažině Kdopak To Mluví Iii Kdopak To Mluví Ii Karate Kid 3 Karate Kid 2 K.o.

Diskuse o DVD filmu Korsičtí Bratři

Co byste k filmu Korsičtí Bratři řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Korsičtí Bratři | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti