DVD Filmy
Kráčející Skála - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kráčející Skála

Kráčející Skála Původní název: Walking Tall
Hrají: Johnny Knoxville, Neal Mcdonough, Kristen Wilson, Ashley Scott
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Kráčející Skála

Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (DWAYNE "THE ROCK" JOHNSON - Král Škorpión) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, jakým je pořádný kus dřeva...JEDEN ZA VŠECHNY. VŠICHNI NA JEDNOHO. Bývalý člen zvláštních jednotek armády USA Chris Vaughn (DWAYNE "THE ROCK" JOHNSON - Král Škorpión) se vrací do rodného města, aby ve svém životě pokračoval tam, kde ho přerušil pro vojenskou kariéru. Kdysi idylické místo nachází drasticky změněné - v ulicích vládnou násilí a drogy. S roztrpčeným, pomstychtivým Chrisem se do města znovu vrací zákon. Na to, aby dal věci znovu do pořádku, potřebuje partu odhodlaných chlapů i svůj tvrdý vojenský výcvik. Jemu samotnému stačí nástroj tak prostý a pádný, , jakým je pořádný kus dřeva... MĚSTO PLNÉ ZLOČINCŮ A DROG MŮŽE VYČISTIT JEN KRÁČEJÍCÍ "SKÁLA".


internetový obchod

DVD filmy - Korsický Případ Koma Kill Bill 2 Kill Bill Julius Caesar Hra O čas Hard Boiled Godsend Falešná Stopa Domino

Diskuse o DVD filmu Kráčející Skála

Co byste k filmu Kráčející Skála řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

29.09.2010 15:08
nej film na sveta rock je borec

zuzka779 (23)12.05.2010 23:08
pěkny muž film taky

Ina_24.04.2010 11:01
nádhernej chlap a pěknej film:-)

MGS26.09.2007 15:42
gott film

Radek (19)11.09.2007 23:38
nej film

Macek (28)07.12.2006 11:44
Skvělý! Rock v něm byl nejlepší

seznamka


DVD film Kráčející Skála | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti