DVD Filmy
Král a Já - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Král a Já

Král a Já Původní název: King & I (the)
Hrají: Deborah Kerr, Yul Brynner, Rita Moreno
Režie: Walter Lang
Žánr: Muzikál
Diskuse: Co na film říkáte?

KRÁL A JÁ - muzikál o lásce a moci. Muzikál o angličance Anně Leonowensové, která přichází do Siamu jako učitelka ke královskému dvoru v roce 1860. Brzy se však dostává do sporu s tvrdohlavým monarchou, ale postupem času si Anna a král začínají vzajemně rozumnět a přestávají se snažit měnit jeden druhého. Vítěz šesti cen Akademie Oscar , KRÁL A JÁ obsahuje jedny z nejlepších počinů v Hollywoodské historii a jedny ze světově nejmilovanějších písní jako "Getting to know you", "I whistle a happy Tune", "Hello, , young lovers" a "Shall we dance?" .
DVD filmy - Kovboj Korsičtí Bratři Kodex Kluci V Mém životě Kluci Nepláčou Kletba Kermit V Bažině Kdopak To Mluví Iii Kdopak To Mluví Ii Karate Kid 3

Diskuse o DVD filmu Král a Já

Co byste k filmu Král a Já řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Král a Já | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti