DVD Filmy
Králové hor - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Králové hor

Králové hor Původní název: The Way of the Eagle
Hrají: Jean Reno, Manuel Camacho, Tobias Moretti, Eva Kuen
Režie: Gerardo Olivares, Otmar Penker
Žánr: Drama
FilmyX.cz záznam: Králové hor
Diskuse: Co na film říkáte?

Mládě orla je svým starším bratrem vyhozeno z hnízda, a tím odsouzeno k smrti. Chlapec Lucas (Manuel Camacho) nezná lásku, ani teplo domova. Po smrti matky se jeho otec (Tobias Moretti) uzavřel do sebe a utápí se v zármutku. Osud svádí Lucase a orlí mládě dohromady. Chlapec ptáče zachrání a pojmenuje ho Abel. Tajně se o něj stará, krmí ho. Ve společnosti mladého dravce nachází lásku a přátelství, které mu doma tolik chybí. S pomocí starého lovce Danzera (Jean Reno) učí Abela létat a lovit. Jak dravec roste a sílí, blíží se den, kterého se Lucas bojí. Den, , kdy bude muset svého opeřeného přítele vypustit zpět do volné divočiny.
DVD filmy - Totem vlka Twilight sága: Nový měsíc Už teď mi chybíš Špatnej polda Nejlepší z Brooklynu Bella a Sebastian Pestrobarvec petrklíčový Ovečka Shaun ve filmu Slídil Tarzan: Král džungle 1. série 2DVD

Diskuse o DVD filmu Králové hor

Co byste k filmu Králové hor řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Králové hor | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti