DVD Filmy
Království Nebeské - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Království Nebeské

Království Nebeské Původní název: Kingdom of Heaven
Hrají: Orlando Bloom, Jeremy Irons, Liam Neeson
Režie: Ridley Scott
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Hrdina hodný následování. Království hodné ochrany. Ridley Scott, režisér filmu Gladiator a mistr moderních eposů, přináší příběh mladého Francouze (Orlando Bloom), který, přestože přišel úplně o vše, znovu získává na statečné výpravě ztracenou čest a slávu. I když jsou šance na úspěch malé, , Balian se ohromné přesile nevzdává. Chrání svůj lid a pomalu naplňuje vlastní osud - stává se opravdovým rytířem.
DVD filmy - Crash Stůj, Nebo Se Netrefím Žofka a Její Dobrodružství 1. O Kocouru Mikešovi 1. Poklad Na Sovím Hrádku Znovu U Spejbla a Hurvínka 2. Myšák Stuart Little 3 Pilates Pro Začátečníky Pilates Pro Těhotné Pilates Po Porodu

Diskuse o DVD filmu Království Nebeské

Co byste k filmu Království Nebeské řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

jarda (56)17.11.2009 20:08
Na Ameriku dobrej film.

nikdo (12)10.01.2008 15:25
tohle je super rytirsky film chci ho vsem doporucit.at se vam libi

seznamka


DVD film Království Nebeské | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti