DVD Filmy
Krev Jako čokoláda - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Krev Jako čokoláda

Krev Jako čokoláda Původní název: Blood and Chocolate
Hrají: Agnes Bruckner, Hugh Dancy, Olivier Martinez, Katja Riemann,Chris Geere
Režie: Katja von Garnier
Žánr: Horor
FilmyX.cz záznam: Krev jako čokoláda
Diskuse: Co na film říkáte?

Pokušení má různé podobyPřed lety zavraždila banda krvežíznivých lovců rodinu malé holčičky. Vivian se podařilo utéct do lesa a svoji záchranu vykoupila přeměnou ve vlka. Žije tak dvojí život, ve dne prodává v obchodě s čokoládou a noci tráví ve společnosti svých bližních vlkodlaků. Jednoho večera potká Aidena, který se potlouká podsvětím a oba se do sebe zamilují. V cestě jim stojí nejen Vivianiny zvířecí pudy, ale i vůdce smečky Gabriel a Aiden se má stát další obětí vlkodlaků.


DVD filmy - DVD Marco Polo Návrat do Xanadu Vzpoura Na Lodi Caine Skrýš Sedmá Sindibádova Plavba Rozmary počasí Láska A jiné Pohlavní Orgány The Astronaut Farmer Past Na žraloka Rande Měsíce Rocky Balboa

Diskuse o DVD filmu Krev Jako čokoláda

Co byste k filmu Krev Jako čokoláda řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Kareen (18)20.04.2008 16:32
Já bych ráda řekla něco tomu, kdo psal tuto recenzi... Vivian nevykoupila svou záchranu přeměnou ve vlka. Ona už se tak narodila, celá její rodina měla tuto schopnost - právě proto lovci rodinu zavraždili... Někdy je lepší se na ten film podívat, než napíšete recenzi...

Jinak se mi film opravdu líbil, tohle téma mám ráda. Výkony herců byly skvělé. Navíc výběr interiérů a exteriérů byl skutečně vydařený.

23.09.2007 14:28
sračka

Lusík (20)22.08.2007 07:23
Skoukla jsem tenhle film a není zase až tak špatný. čekala jsem sice víc ale na druhou stranu se mi líbí hudba v tomto filmu a já jsem na takový žánr takže už ho mám doma a ráda na něj občas mrknu.

seznamka

DVD film Krev Jako čokoláda
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.