DVD Filmy
Kriminál - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kriminál

Kriminál Původní název: Lock Up
Hrají: Sylvester Stallone, Donald Sutherland, John Amos
Režie: John Flynn
Žánr: Akční
Diskuse: Co na film říkáte?

KRIMINÁL. Má šest měsíců ke svobodě. Bude rád když přežije. Ze dne na den se změní pobyt ve vězení pro Franka Leone. Je přeložen do přísně střeženého oddělení, kterému vládne sadistický ředitel, , který se ho tvrdou šikanou snaží vyprovokovat k útěku a definitivně ho při následném zásahu zlomit.
DVD filmy - Cliffhanger Příběhy Cvrčka a štěňátka Kladivo Na čarodejnice Kopytem Sem Kopytem Tam Silný Kafe Pan Tau Ohrožené Druhy Maso a Krev Priscilla, Královna Pouště Kameňák 3

Diskuse o DVD filmu Kriminál

Co byste k filmu Kriminál řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

20.03.2008 17:02
super film !

Romanio (18)17.12.2006 14:02
je to výborný film!!!

seznamka


DVD film Kriminál | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti