DVD Filmy
Kronika bombardéra - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kronika bombardéra

Kronika bombardéra Původní název: Khronika pikiruyushchego bombardirovshchika
Diskuse: Co na film říkáte?

Jeden z nejvydařenějších filmů o válečných pilotech druhé světové války vyniká moderním režijním pojetím a inteligentním scénářem, který ho řadí po bok slavných sovětských děl, jako jsou Zpívající eskadra nebo Jdou vojáci, jdou. Rok 1944. Mladíci, bývalí studenti i čerství vysokoškoláci se v průběhu druhé světové vojny musí proměnit ve vzdušné dělníky války. Kronika sovětských pilotů bombardérů je psána již pátým rokem a na všech zúčastněných je patrná únava i vyčerpání. Na posádku kapitána Archipceva však nyní čeká neodkladný úkol letka musí pod ochranou stíhaček zorganizovat průzkum, jehož cílem má být odhalení záložního letiště nacistů. Teprve potom může sovětská armáda zasadit svému nepříteli drtivý úder. Dokáže posádka, složená z inteligentních chlapců, snažících se odlehčovat hrůzy vlády osvobozujícím humorem, splnit svou poslední misi?

Kronika pikirjuščego bombardirovščika, SSSRHrají: Gennadij Saifulin, Oleg Dal, Lev Vainschtein, Jurij Tolubjev, Alexander Grave, Pjotr Ščerbakov, Georgij Korolčuk.
Scénář: Vladimir Kunin, Naum Birman.
Režie: Naum Birman

DVD údajeObraz:ČERNOBÍLÝ 16:9
Zvuk:český DD 2.0, , ruský DD 2.0
Stopáž: 78 minut
Titulky:české
SSSR 1967
DVD filmy - Frankensteinova dcera Dům hrůzy Dementia 13 Chřestýši útočí Toxické děti Jmenuje se Robert Zajtra bude neskoro Vlčie diery Let číslo 713 Kapitán Dabač

Diskuse o DVD filmu Kronika bombardéra

Co byste k filmu Kronika bombardéra řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Kronika bombardéra | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti