DVD Filmy
Krvavé Vánoce - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Krvavé Vánoce

Krvavé Vánoce Původní název: Don`t Open `Til Christmas
Diskuse: Co na film říkáte?

Je noc před Vánoci a ulice Londýna jsou naplněny sváteční atmosférou. Ale pouze do té doby, než se zprvního domu ozve křik hrůzy a svátky klidu se rázem změní vkarneval strachu. Krvavé Vánoce začínají. Ohroženi jsou všichni, kteří se ten den rozhodli převléknout do obleku Santy Clause. Fanatický vrah nesnáší Vánoce a nejvíce ze všeho tuto dětmi milovanou postavu. Londýn se tak začíná plnit mrtvolami Santa Clausů, kteří přišli o život často tím nejbrutálnější způsobem. Podaří se Scotland Yardu zastavit psychopata dříve, než ve městě zavládne totální panika?

Dont Open till Christmas, Velká Británie

Hrají: Edmund Purdom, Alan Lake, Belinda Mayne, Mark Jones, Gerry Sundquist, Kelly Baker, Kevin Lloyd, Wendy Danvers
Scénář: Derek Ford, Al McGoohan
Režie: Edmund Purdom

DVD údajeObraz: BAREVNÝ 1.78:1 (16:9)
Zvuk:český DD 2.0, , anglický DD 2.0
Stopáž: 83 minut
Titulky:české
VELKÁ BRITÁNIE 1984
DVD filmy - Prapory žádají palbu 3. DVD Smrtelná hra Bouře metorů Teroristické komando Poslední tajemství Titanicu Mladí Američané Trosečníci vesmíru Krvavý tábor Major Větrov 2. DVD Svědek války

Diskuse o DVD filmu Krvavé Vánoce

Co byste k filmu Krvavé Vánoce řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Krvavé Vánoce | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti