DVD Filmy
Kurýr 2 - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Kurýr 2

Kurýr 2 Původní název: Transporter 2
Žánr: Akční
FilmyX.cz záznam: Kurýr 2
Diskuse: Co na film říkáte?

Ten nejlepší je zpátky ve hře! Jason Statham se vrací ve své slavné roli Franka Martina(Kurýr), neohroženého ex-žoldáka s chladnokrevným stylem i přístupem a specialsity na převoz drahých nákladů všeho druhu. Po stěhování do Miami musí Frank čelit ještě větším zkouškám svých schopností když se pokouší splnit svůj slib a zároveň rozbít důmyslný plán gangu bezcitných zločinců, jehož členkou je i jedna drzná a okouzlující blondýna. Honičky v superautech a na vodních skútrech, vzrušující souboje a napínavé akční scény dokazují, že Kurýr umí víc, , než jen řídit auta.
DVD filmy - Hrubeš a Mareš Jsou Kamarádi Do Deště Štvanec Klub Hrůzy Dvanáct Do Tuctu 2 Restart Dlouhý Víkend Zulu Špatné Zprávy Pro Medvědy Pan Rosnička My Little Pony : Princezna

Diskuse o DVD filmu Kurýr 2

Co byste k filmu Kurýr 2 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Antony6407.02.2009 19:41
Suprr filmek tešim se na 33333333333333

Angelika (31)17.08.2006 11:55
Pěkný trapas, kdyby se mi nelíbil Jason, tak se na to nedodívám ani do konce. Jediná skvělá scéna byla s požární hadicí, to bylo naprosto fantastické.

Lenka (20)30.06.2006 03:18
Akce kam se podíváš, tak to mám ráda.

seznamka


DVD film Kurýr 2 | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti