DVD Filmy
Láska Přes Internet - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Bazar : Inzerce   Blu-ray : Blu-ray Filmy   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Láska Přes Internet

Láska Přes Internet Původní název: You ve Got Mail
Hrají: Tom Hanks, Mag Ryan, Parker Posey, Greg Kinnear
Režie: Nora Ephron
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?
prodej dvd Prodej DVD Láska Přes Internet

Bylo nebylo, žili byli dva knihkupci. Jedním z nich byla mladá žena, která vedla maličké knihkupectví s dětskou literaturou. Tím druhým byl vlastník sítě největších knihkupectví na Manhattanu, muž, který měl takový vliv, že mohl zničit jakékoli nezávislé knihkupectví. Tento muž a žena byli přirozenými nepřáteli. Ale když se zcela náhodně - a aniž by tušili svá jména-setkali v kyberprostoru, osudově se do sebe zamilovali. Láska přes internet je romantická komedie situovaná do věku e-mailu. Tom Hanks a Meg Ryanová jako Joe Fox a Kathleen Kellyová, zde ztvárňují dva knihkupce, kteří, ač v běžném životě stojí těžce proti sobě, setkají se díky svým modemům na internetu a aniž znají svá jména, , zamilují se do sebe.


internetový obchod

DVD filmy - Křižovatka Smrti 2 Křižovatka Smrti Kobra Klokan Jack Když Se Setmí Jméno Růže Jfk Harry Potter 1,2,3 - Sada 3 Filmů (6dvd) Harry Potter a Tajemná Komnata Glimmer Man

Diskuse o DVD filmu Láska Přes Internet

Co byste k filmu Láska Přes Internet řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

líba (28)11.08.2009 22:06
díky tomu filmu jsem našla svoji životní lásku takže supr díky moc meg ryan

Rachel Manus (34)23.07.2009 20:41
Film je naprostá bomba !!! Kávička, dortík a tento filmík... relax zaručen.

25.04.2008 15:18
je to blbost nejvetsi

Kačka (19)01.04.2008 22:03
Tenhle film se vážně povedl dobré osazeni hlavnich roli a celkove ta atmosfera hmm proste parada :)

Káťa (16)14.03.2008 18:07
Klaasnej filmík...oba herci jsou opravdu skveli,uzasny..proste vse v jednom jak pise Gabina:o)

Jitka (18)29.12.2007 23:46
Miluju Meg Ryan, její gesta, chůzi, které na mě působí lehce komicky, miluju na ní prostě všechno je opravdu skvělá, mám hodně jejich filmů a v žádném z nich, mě zatím nezklamala, doufám, že tomu tak bude i nadále :-)

Míša (18)20.08.2007 15:51
Tento film se mi velice líbí dokážu na něj koukat několikrát za týden....

Gábina (23)13.08.2007 21:37
Krása. Romantických filmů je moc, ale ne všechny jsou kvalitní. Tu je vše "stoprocentní". Dva herci, které zbožňuju, jejich výkony, krásná slova, miluju knížky, kytky, humor a úžasnou hudbu. Vše v jednom. Každý, kdo na to kouká, by to měl pozorně POSLOUCHAT. Doporučuji všem!

seznamka


DVD film Láska Přes Internet | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti