DVD Filmy
Lassie - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Lassie

Lassie Hrají: Peter O´Toole, Samantha Morton
Žánr: Rodinný
Diskuse: Co na film říkáte?

Nejslavnější pes se vrací. Obrovská bída donutila Carracloughovi, obyčejnou rodinu z anglického Yorksihe, prodat zbožňovanou fenku Lassie vévodovi z Rudlingu. Stesk po bývalých pánech je ale silnější než mříže její klece, , z níž kólie Lassie záhy unikne a vydá se na strastiplnou a dlouhou cestu domů.
DVD filmy - X-men: Poslední Vzdor Tichý Spojenec Maximální Limit Světák Ostrov Samoty Děla Z Navarone Jak Se Točí Rozmarýny To Nejlepší Z Večerníčku 2 Mrtvá Hlídka Paměť Stromů 1+2

Diskuse o DVD filmu Lassie

Co byste k filmu Lassie řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

maky (16)18.12.2007 13:25
pekně natočený ale některý hezky pasáže co byli v knížce mi tak chybí

seznamka


DVD film Lassie | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti