DVD Filmy
Lední Medvídek - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Lední Medvídek

Lední Medvídek Původní název: Little Polar Bear
Hrají: animované postavy
Režie: Thilo Rothkirch, Piet de Rycker
Žánr: Dětský
Diskuse: Co na film říkáte?

Natočeno podle oblíbené dětské knížky. "Lední medvídek" je úžasný a srdečný příběh plný jiskrného sněžného dobrodružství, skvělé animace a něžného poselství o úctě k ostatním - i když jsou jiní než vy! Lars je malý lední medvídek, ztracený ve velkém, mrazivém světě. Potká Robbieho, který je vtipný, přátelský... ale je to tuleň! Všichni samozřejmě vědí, že medvědi a tuleni nemůžou být kámoši. Vědí to všichni - až na Robbieho a Larse. Netrvá dlouho a jejich přátelství se pro ostatní lední medvědy a tuleně stane vzorem pro vzájemné soužití. Ale tento nový způsob života ohrozí obrovská kovová "příšera", která připluje do jejich světa - a začne požírat všechny ryby! Aby zachránil svou rodinu a přátele, vydá se malý Lars do dalekých exotických zemí a najde spoustu nových zvížecích přátel. To vše vám nabízí překrásně animovaný, vzrušující příběh, , který určitě okouzlí fantazii dětí stejně jako dospělých!
DVD filmy - Láska S Výstrahou Láska Přes Internet Křižovatka Smrti 2 Křižovatka Smrti Kobra Klokan Jack Když Se Setmí Jméno Růže Jfk Harry Potter 1,2,3 - Sada 3 Filmů (6dvd)

Diskuse o DVD filmu Lední Medvídek

Co byste k filmu Lední Medvídek řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

12.03.2008 12:13
je to krasna pohadka

Filip (7)05.10.2006 18:27
Film je skvělý!Mě a bráchovi Honzíkovi se moc líbil, hlavně jak si všichni pomáhali a byli kamarádi.

seznamka


DVD film Lední Medvídek | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti