DVD Filmy
Ledové království: Vánoce s Olafem - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ledové království: Vánoce s Olafem

Ledové království: Vánoce s Olafem Hrají: Josh Gad, Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Chris Williams, John de Lancie, Lauri Fraser, Benjamin Deters, Eva Bella
Režie: Kevin Deters, Stevie Wermers
Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Komedie, Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Olaf a Sven se vydávají na veselou misi se čtyřmi skvělými novými písněmi ve filmu Vánoce s Olafem od studia Walt Disney Animation Studios.Na oslavu první vánoční sezony se Anna a Elsa rozhodnou pozvat všechny z království Arendelle, ale uvědomí si, že vlastně nemají žádné vlastní rodinné tradice. Olaf se rozhodne pročesat celé království, aby objevil ty nejlepší vánoční zvyky a přispěl tak k tomu, , aby se první Vánoce staly nezapomenutelnými.
DVD filmy - Krotká Debbie a její parťačky Hledá se princezna Na samotě u lesa (DIGITÁLNĚ RESTAUROVANÁ VERZE) Gagman Singularity Já, Simon Escobar Backstage Vezmeš si mě, kámo?

Diskuse o DVD filmu Ledové království: Vánoce s Olafem

Co byste k filmu Ledové království: Vánoce s Olafem řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Ledové království: Vánoce s Olafem | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti