DVD Filmy
Ledové sny - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Ledové sny

Ledové sny Původní název: Ice Castles
Hrají: Robby Benson, Lynn-Holly Johnson
Režie: Donald Wrye
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Mladá, krásná a talentovaná Alexis Winston pochází z malého městečka a stává se krasobruslařskou superstar. Ale její cesta k úspěchu není vůbec snadná. Stojí ji spoustu úsilí, sebezapření a hlavně - ve starém domově zanechává i svého milovaného přítele. Když Alexis po tragickém pádu oslepne, potřebuje někoho, kdo by jí věřil; někoho, kdo by ji přesvědčil, že má dost sil znovu si obout brusle a uskutečnit svůj sen. V dojemném, inspirativním a emocionálním remaku romantického filmu, který byl v roce 1978 nominován na Oscara (Nejlepší původní píseň Through the Eyes of Love) , se představují americké krasobruslařky Taylor Firth a Molly Oberstar, , olympijská zpravodajka NBC Andrea Joyce a olympijská medailistka Michelle Kwan. Zažijte sílu a radost ze skutečné láskyna ledě i mimo něj.
DVD filmy - Superman: Soudný den Za svůj lid: Zvolení Baracka Obamy Rozervaná objetí plast Báječný tučňák ne létajících strojích Krvavý potok Útěk z konce světa Hranice ovládání FilmX LEGO: Clutch Powers zasahuje Pokrevní bratři 2 2 DVD Sejmi eso & Sejmi eso 2

Diskuse o DVD filmu Ledové sny

Co byste k filmu Ledové sny řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

moňulka (14)03.06.2010 17:32
prostě dokonalej filmeček a já k tomu filmu nemám co dotat,prostě je dokonalej a i trošku smutnej :))...

Martina (35)27.04.2010 15:42
Je to nádherný film stojí za to se na něj podívat.

hana (16)12.04.2010 14:09
je to nádhrrný romantický i krásný film doporučuji ho všem

seznamka


DVD film Ledové sny | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti