DVD Filmy
Legenda o mém synovi - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Legenda o mém synovi

Legenda o mém synovi Původní název: My Boy Jack
Hrají: David Haig, Daniel Radcliffe
Režie: Brian Kirk, Brian Kirk
Žánr: Válečný
Diskuse: Co na film říkáte?

Píše se rok 1914. Rudyard Kipling (David Haig Čtyři svatby a jeden pohřeb) - největší z příznivců britského impéria - je právě na vrcholu své literární slávy. Válka je na spadnutí a Kiplingův syn Jack (Daniel Radcliffe) by se také chtěl zapojit do bojů. Armáda ho sice kvůli velmi špatnému zraku odmítá, ale díky vlivům svého otce se Jack nakonec stává členem Irské gardy. Jen Kiplingova manželka Caroline (Kim Cattrall - Sex ve městě) se stále nedokáže smířit s tím, , že o svého jediného syna může přijít ve válce.
DVD filmy - Útěk z vězení (2005) | 1.sezona Tvrdé palice Písečné moře Útěkář (1957) Athénin poklad Teletubbies: Jejej nepořádek a zmatek/Pojďme si zpívat | 4 Nad námi vlny Street Kings Dunkirk Nitro

Diskuse o DVD filmu Legenda o mém synovi

Co byste k filmu Legenda o mém synovi řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Legenda o mém synovi | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti