DVD Filmy
Lelíček ve službách Sherlocka Holmese - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Lelíček ve službách Sherlocka Holmese

Lelíček ve službách Sherlocka Holmese Diskuse: Co na film říkáte?

Sherlock Holmes stojí opět před těžkou volbou. Má najít dvojníka pro krále Fernanda XXIII, který by mu byl podoben jako vejce vejci. Dvojník má bojácného krále zastupovat při vystupování na veřejnosti, , kde je ohrožován útoky anarchis
DVD filmy - Muži v offsidu / Načeradec, král kibiců Nezbedný bakalář Těžký život dobrodruha / Advokát chudých Krakatit / Škola otců Jan Roháč z Dubé Dobývání nebe - Historie letectví Lidový rok (4 DVD) Jaguar (britská klasika) Kapitán Kloss V / 9.+10. díl Zaostřit prosím!

Diskuse o DVD filmu Lelíček ve službách Sherlocka Holmese

Co byste k filmu Lelíček ve službách Sherlocka Holmese řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Lelíček ve službách Sherlocka Holmese | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti