DVD Filmy
Letní láska - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Letní láska

Letní láska Původní název: Summer Love
Hrají: Karel Roden, Val Kilmer
Režie: Piotr Uklanski
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Karel Roden, Val Kilmer a Boguslaw Linda se představují v hlavních rolích alegorického westernu o lásce, bolesti, odplatě a smrti. Do města přijíždí cizinec s mrtvolou hledaného muže, aby si za ni odvezl vypsanou odměnu. Místní šerif - alkoholik ale cizince zatahuje do masochistické hazardní hry, ve které ho o mrtvolu připraví. Když pak navíc cizinec stráví noc se ženou, po které šerif touží, je jasné, , že se z něj stal štvanec. Šerif sestavuje oddíl bojovných mužů a staví se do jeho čela. Impozantní hon na člověka může začít.
DVD filmy - Nula od nuly pojde Deník zabijáka Za nepřátelskou linií 3: Kolumbie Barbie - Thumbelina Tajný život včel Plán B Holka na zabití Ester to rozčísne Baby Máma Jízda do pekel 2

Diskuse o DVD filmu Letní láska

Co byste k filmu Letní láska řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Letní láska | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti