DVD Filmy
Léto V Alabamě - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Léto V Alabamě

Léto V Alabamě Původní název: Crazy in Alabama
Hrají: David Morse, Melanie Griffith, Rod Steiger, Meat Loaf Aday, Lucas Black, Cathy Moriarty
Režie: Antonio Banderas
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

LÉTO V ALABAMĚ - štiplavá komedie o ceně svobody v hlavní roli s Melanií Griffith. 12ti letý Peejoe musí dostat lekci od své kouzelně krásné, ale výstřední tety Lucille (Melanie Griffith). Je posedlá svým snem stát se filmovou hvězdou, má plné zuby svého hrubého manžela, , a tak ho i Peejoe opouští. Zanechává za sebou spoustu otázek a jednoobrovské tajemství. Pouze se svým kufříkem na klobouky a jeho tajemným obsahem se vydává na cestu skrz státem za svojí hvězdnou budoucností do Hollywoodu. Peejoe zůstává v ALABAMĚ a snaží se vést šerifa k odhalení nebo zatajení některých tajemství.
DVD filmy - Láska S Rizikem Láska Přes 3000 Mil Lagaan Labutí Trumpetka Labutí Princezna Kung Prásk : Smrtonosná Smrt Křídla Krycí Název Oděsa Krutá Daň Krotitelé Duchů

Diskuse o DVD filmu Léto V Alabamě

Co byste k filmu Léto V Alabamě řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Léto V Alabamě | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti