DVD Filmy
Lhostejnost - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Lhostejnost

Lhostejnost Původní název: New best Friend
Hrají: Mia Kirshner, Meredith Monroe, Dominique Swain, Taye Diggs
Režie: Zoe Clarke - Williams
Žánr: Thriller
Diskuse: Co na film říkáte?

Neobvyklý školní projekt ... Jak daleko zajdou, aby ho splnili? Vítejte na univerzitě Colby, kde vládnou bohatí a mocní. Do tohoto světa vstoupí jednoho dne mírná a skromná dívka Alicia, která ssní o tom, že bude právničkou. Když se setká s krásnou a populární Hadley, rychle se stane součástí elity, ale brzy krutým způsobem zjistí, , že její noví přátelé jdou nebezpečnou cestou. LHOSTENOST - lákavý thriller v tradici filmů "Velmi nebezpečné znamosti" a "Nebezpečné hry" zanechá nezodpovězené otázky až do posledních šokujících scén.
DVD filmy - Lháři Léto V Alabamě Láska S Rizikem Láska Přes 3000 Mil Lagaan Labutí Trumpetka Labutí Princezna Kung Prásk : Smrtonosná Smrt Křídla Krycí Název Oděsa

Diskuse o DVD filmu Lhostejnost

Co byste k filmu Lhostejnost řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

gabula (14)15.03.2008 16:13
moc dobreh film fakt se mi moc libil

15.03.2008 16:12
super film

Mišule (15)16.01.2008 12:46
Je to dobrej film

seznamka


DVD film Lhostejnost | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti