DVD Filmy
Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13.

Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. Původní název: The Fox and the Hound
Režie: Ted Berman, Richard Rich, Art Stevens
Žánr: Dobrodružný, Rodinný, Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

Uveďte rodinu do báječného světa klasických animovaných filmů z dílny Walta Disneyho! Tento film je plný roztomilých postav a skvělé animace a jeho poselství je velmi dojemné. Klasický příběh z dílny Walta Disneyho o netradičním přátelství vychází v nové speciální edici. Jakmile se Toda, neposedného liščete, ujme rodina ze statku, okamžitě se rozvine přátelství mezi ním a rozkošným štěnětem Copperem. Život je plný báječných dobrodružství, dokud se od Coppera nezačne očekávat, že se ujme své role loveckého psa, jehož kořistí je jeho nejlepší kamarád! Film v této edici doprovází například zbrusu nová hra Lesní přátelství nebo píseň, kterou se můžete naučit, a další skvělé bonusové materiály, , díky nimž se bude celá vaše rodina k filmu Liška a pes nadšeně vracet znova a znova.
DVD filmy - Medvídek Pú: Nejlepší dobrodružství - Edice Disney klasické pohádky 12. Bambi DE - Edice Disney klasické pohádky 4. Dumbo - Edice Disney klasické pohádky 3. Pinocchio (1940) - Edice Disney klasické pohádky 2. Princezna a žabák DVD - Edice Disney klasické pohádky 19. Lady a Tramp DE - Edice Disney klasické pohádky 8. Alenka v říši divů (animovaná) S.E. - Edice Disney klasické pohádky 6. Aladin S.E. - Edice Disney klasické pohádky 16. 101 Dalmatinů DE - Edice Disney klasické pohádky 10. Všemocný Batman: Zvířecí instinkty

Diskuse o DVD filmu Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13.

Co byste k filmu Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Liška a pes S.E. - Edice Disney klasické pohádky 13. | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti