DVD Filmy
Louskáček - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Louskáček

Louskáček Původní název: Nuttiest Nutcracker
Režie: Harold Harris
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

LOUSKÁČEK - pohádka plná krásných písniček. Speciální počítačová animace! Malá Marie je sama doma a čeká na návrat rodičů. Samou únavou ale usne, a ve snu se přenese do magického světa svého prince LOUSkÁČKA, kterého dostala dárkem od strýčka. Spolu se skupinkou míchaných oříšků Marie pomáhá LOUSKÁČKOVI získat zpět jeho království, , které mu ukradl zlý myší král Reginald. Dobrodružství pro celou rodinu vytvořené speciální počítačovou animací! Pohádka plná krásných písniček od držitele GRAMMY Peabo Brysona. Klasický příběh v nejnovější verzi!
DVD filmy - Líbat Jessicu Lhostejnost Lháři Léto V Alabamě Láska S Rizikem Láska Přes 3000 Mil Lagaan Labutí Trumpetka Labutí Princezna Kung Prásk : Smrtonosná Smrt

Diskuse o DVD filmu Louskáček

Co byste k filmu Louskáček řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Louskáček | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti