DVD Filmy
Lovec Odměn - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Lovec Odměn

Lovec Odměn Původní název: Cowboy BeBop
Režie: Shinichiro Watanabe
Žánr: Animovaný
Diskuse: Co na film říkáte?

LOVEC ODMĚN. Nesourodá posádka lodi COWBOY BE-BOP je stále v patách různým vyvrhelům, , kteří se z pusté a opuštěné planety Země rozšířili do celého širého vesmíru. Na frekventovaných ulicích města vybuchne nákladní auto a smrtelný virus se začíná nekontrolovatelně šířit.Pouze malá skupinka odvážlivců může lidstvo zachránit!
DVD filmy - Lovec Krokodýlů Louskáček Líbat Jessicu Lhostejnost Lháři Léto V Alabamě Láska S Rizikem Láska Přes 3000 Mil Lagaan Labutí Trumpetka

Diskuse o DVD filmu Lovec Odměn

Co byste k filmu Lovec Odměn řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Lovec Odměn | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti