DVD Filmy
Madeline - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Madeline

Madeline Hrají: Frances McDormand, Nigel Hawthorne
Režie: Daisy Von Scherler Mayer
Žánr: Komedie
Diskuse: Co na film říkáte?

MADELINE. Skvělé dobrodružství pro děti natočené podle světového bestselleru! Nezkrotná MADELINE a jejích 12 kamarádů žijí společně pod dohledem slečny Clavel v jednom starém domě v Paříži. Jednoho dne MADELINE najde psa, kterému dá jméno Genevieve. Po smrti jejich patronky je však osud školy ohrožen, , neboť Lord Covington se náhlerozhodne dům prodat. MADELINE se proto rozhodne pomocí skvělého a ďábelského plánu dům zachránit.
DVD filmy - Mackennovo Zlato Macbeth Lovec Odměn Lovec Krokodýlů Louskáček Líbat Jessicu Lhostejnost Lháři Léto V Alabamě Láska S Rizikem

Diskuse o DVD filmu Madeline

Co byste k filmu Madeline řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Madeline | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti