DVD Filmy
Databáze - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : FilmyX.cz   Prodej : DVD Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Madisonské Mosty

Madisonské Mosty Původní název: Bridges Of Madison County, The
Hrají: Clint Eastwood, Meryl Streep
Režie: Clint Eastwood
Žánr: Romantický
Diskuse: Co na film říkáte?

Bylo to v parném létě v Madison County v Iowě. Farmář Richard Johnson odjel s dětmi na státní trh a doma zůstala jen jeho žena Francesca. Před opuštěnou farmou zastavilo auto a muž, který se jí představil jako fotograf National Geographic, se zeptal na cestu k dřevěnému Rosemanovu mostu. Francesca nasedla do jeho vozu, aby mu ukázala cesu, a tak začal jejich příběh vášnivé lásky. Příběh, trvající pouhé čtyři dny...


DVD filmy - Divoká Banda (speciální Edice) Nepál Oceánie Správce Statku Pod Jezevčí Skálou Wall Street S Cz Dabingem Pod Povrchem S Cz Dabingem Těžký Zločin S Cz Dabingem Anna a Král S Cz Dabingem Legenda O Zorrovi

Diskuse o DVD filmu Madisonské Mosty

Co byste k filmu Madisonské Mosty řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

Viktoria (17)19.06.2007 18:36
no bol to velmi smutny film alle strasne krasny dej takze s ami moc moc luubil :(:(:(

Monča (30)27.09.2006 14:07
Bohužel jsem tento film neviděla,ale právě jsem dočetla knihu Madisonské mosty,která se mi velice líbila,proto bych si tento příběh velice ráda pořídila také na DVD.Je to příběh opravdu velice hlubokého citu dvou lidí.

seznamka

DVD film Madisonské Mosty
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.