DVD Filmy
Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD - video filmy - filmy na DVD - DVD obaly - popisy - názory
DVD Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   V kině : Filmy v kinech   Blu-ray : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD

Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD Původní název: Magic Silver I. / Magic Silver II.
Žánr: Magic Silver II.)
2009

Diskuse: Co na film říkáte?

I SKTKOV MOHOU ZAT VELK DOBRODRUSTVMagick stbro I.Princezna Modr rže žije v mal komunitÄ sktk a spolu s ostatnmi je zodpovÄdn za vytvoen pechodu mezi dennm a nočnm svÄtlem. Tento pechod se nazv magick hodina a je stvoeno z kouzelnho stbra, kter sktci vlastn. Když je jednoho dne stbro ukradeno, statečn princezna Modr rže se vydv na pozoruhodnou cestu za zsknm stbraMagick stbro II. Hledn kouzelnho rohuDokže krlovna Modr rže pomoci Drengovi, krli červench sktk? Krlovna Modr rže vÄ dvn povÄsti o magickm modrm rohu, kter dokže zmÄnit počas. Když se ho krlovnÄ poda najt, bude moci nechat ledovec roztt a zachrnit tak udol, kde žj červen sktci. Ale mod sktkov nesdlej jej odhodln a s plnem naopak nesouhlas. Když byl totiž roh použit naposled, , zpsobil katastrofu.
DVD filmy - Dcera Čarodějky Polštářek Princezny Zápisník Despicable 3 - Breakout A5 Zápisník Pink Floyd - The Wall A5 Zápisník Friends - Central Perk A5 Tričko Game of Thrones - "Winter is coming" dámské, černé L Tričko Game of Thrones - "Winter is coming" dámské, černé M Tričko Game of Thrones - "Winter is coming" pánské, černé XXL Tričko Game of Thrones - "Winter is coming" pánské, černé XL Tričko Game of Thrones - "Winter is coming" pánské, černé L

Diskuse o DVD filmu Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD

Co byste k filmu Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka


DVD film Magické stříbro 1 / Magické stříbro 2 2DVD | webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na DVD obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat.
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti